השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9976737
אודות

אודות

חברת MEKO המובילה בתחום ייצור המיטות וכלי המיטה, שמחה לספק לכם מגוון רחב של מיטות ומוצרים נוספים ומשלימים עבור נוחיותכם המרבית! הרשו לעצמכם ליהנות מן הרהיט החשוב ביותר בבית ומשינה נוחה, שקטה ונעימה!


המיטות של MEKO: יודעות להתאים את עצמן אליך 

אנשים רבים מוצאים עצמם ביום מן הימים "מתאימים עצמם" אל המזרן או המיטה אשר בחרו. בין אם עקב בליה ובין אם עקב איכות ירודה, לפתע מתגלה במיטה שקע חדש וקבוע, אזור שהחל להשמיע רעשי חריקה מהקפיצים וכד'. 

אולם כמו שכבר אמרנו, אנחנו מאמינים שהמיטה היא הרהיט החשוב ביותר בבית. לכן, לצד האיכות הבלתי מתפשרת של מוצרינו, העיקרון המנחה אותנו הוא צורך התאמת המיטה ללקוח ולא ההיפך!


אילו מיטות ומוצרים תוכלו למצוא אצלנו? 

  • מיטות מתכווננות –למיטה מתכווננת חשיבות רבה הן מצד נוחות השינה, אולם גם מן הצד הבריאותי הכולל את בריאות הגב, איכות השינה ועוד. המיטות שלנו מיוצרות מתוך התחשבות במבנה הפיזי האנושי וצרכי השינה הנגזרים ממנו. 
  • מיטות עגולות ומיטות יוקרה – אם גם אתם תמיד רציתם מיטה עגולה, או מיטה מרשימה ומעוצבת אך לא ידעתם היכן ניתן למצוא מיטה איכותית כזו, כיום, בעזרת חברת MEKO, תוכלו להגשים לעצמכם את החלום!
  • מיטות אירוח, ילדים ונוער – החל ממיטות קומתיים, דרך מיטות וחצי ועד למיטות נפתחות, את כולן תוכלו למצוא בתוך המגוון הענק של מוצרי MEKO, בעיצובים מרשימים, מיוחדים ומתאימים פשוט לכולם!
  • כלי מיטה משלימים ומעוצבים – אם כבר בחרתם לעצמכם את המיטה המושלמת. בואו לבחור עבורכם ועבור המשפחה את כלי המיטה המושלמים!

נוחות הולכת יד ביד עם יופי ואסתטיקה 

אם במקרה עוד לא הדגשנו את זה מספיק, חשוב לנו להדגיש שלצד עניין הנוחות, האיכות ושאר המרכיבים החשובים במיטות שלנו, קיים גם מרכיב העיצוב. הרי בכל זאת, אנחנו יודעים שנוחות כאמור, הולכת יד ביד גם עם אסתטיות וטרנדיות המתבטאת בכל אחד מן המוצרים שלנו. 


אנו מזמינים אתכם להתרשם מן המיטות, כלי המיטה ושאר המוצרים האיכותיים של MAKO ולבחור עבורכם ועבור המשפחה את הרהיט המושלם שישמש אתכם שנים רבות וטובות!


tg